Reference

21.09.2015 18:58

Řekli mi a nebo napsali - prostě se se mnou podělili o svůj zážitek s obrazem a nebo tričkem a  dovolili jej i zveřejnit.

Reference

 

13. 4. 2014 - Tričko s osobní energií na přání pro moji dospělou dceru a její komentář, když ho viděla v emailu na fotce

Je to neskutečný, bílý lilie, ty já miluju, moje nejoblíbenější květina !!!! Ty jsi prostě dokonalá !!!! V tomhle se teda rozhodně nebudu bát vyjít ani do společnosti! Prej triko nadoma, to jsi uhodla !!!! Tím se budu všude chlubit !!! úžasný ... prostě nemám slov... jsem zvědavá, jak bude slušet mě :-)

Šárka 

 

22. 9. 2014 - osobní obraz na přání

Milá Šárko:-),
moc Vám děkuji a moc si vážím vaší práce.
A děkuji vám upřímně za to, co píšete.
Hodně na sobě pracuji... snažím se......

 

 

3. 10. 2014

Dobrý večer paní Šnajdrová, Váš obraz Nebeský květ mě okouzlil, v plné velikosti vypadá ještě krásněji, než se zdálo z internetu. 

Děkuji a nashledanou.

Vychodil

 

16. 11. 2014 - osobní obraz na přání

Dobrý den paní Šnajdrová,

v první chvíli jsem velmi překvapená, že jste to tak rychle stihla. Myslela jsem, že na svůj obraz budu čekat třeba měsíc nebo tak. No naprosto jste mě zaskočila, že to bylo tak rychlé - což je skvělé!!! Koukala jsem na obraz... a?? Noo je prostě neskutečný!!! Je to prostě moje druhé já, položené na kousek papíru :) A tak to i beru :)

 

S pozdravem

Bc. Martina Jančíková

 

28. 4. 2015 - Fénix

Dobrý den paní Šárko,

obrázek došel v pořádku a je naprosto okouzlující. Na internetu nevypadal zdaleka tak krásně jako ve zkutečnosti.
Mám z něj velikou radost.
Moc děkuji a přeji také krásné dny Hejtmánková
 
27. května 2015 - krásná zprávička a popis zážitku v tričku s osobní enegií - od Jiřiny TORIL Dlabkové:
Ptáci v slunci: O tomhle tričku jsem vždy věděla, že ho chci nějak nabarvit, protože jsem ho měla ráda, ale bylo bílé, a to se ukázalo jako dosti nepraktická věc. Nabarvila jsem ho tedy v rámci rozjasnění mého povětšinou tmavého šatníku sytou, tmavě žlutou a odevzdala mé milé Šárce k namalování motivu letících ptáků, kterýžto jsem si zamilovala na první pohled. Výsledek předčil má očekávání. A nosí se skvěle a nosí mi štěstí - dnes jsem ho měla poprvé na sobě a děly se věci. Nabušenej den plnej přelomových zážitků, ať již velmi objevná terapie, pokec s kamarádkou, kterou jsem dlouho neviděla, či návštěva kamarádčina obchodu s oblečením a totální přelom v mém šatníku. Konec jedněm džínům a černým tričkám. Přišly košile, sáčka, sukně! Šatníkem to začalo a šatníkem to (tuším!) nekončí. Tyhle malby na trička nejsou jenom malby... Tohle tričko s váma žije! Děkuji, Šárko.
 
Oranžový květ: Nechat si namalovat energetické tričko od Šárky je dobrej hukot. Když mi poslala první fotky a popis, co jí vzniká pod rukama, a co přitom zažívá, nemohla jsem ani pípnout. Jak to sedělo! Jak mne to oslovilo. Oranžová - to je přece moje barva! A já chtěla oranžové tričko! A ten text, který mi k tomu Šárka napsala, mne absolutně dostal, to bylo přesně ono, co se v tu dobu dělo, a co jsem potřebovala slyšet. Doporučuji. Je to úžasné a povznášející. 
 
srpen 2015 
Tričko v barvě fuchsia s mandalou Kristovo srdce - lehkost bytí.
ANO,
souhlasím :-) pomáhá
Barva trička mi pasuje, je to totiž MOJE barva.
nosí se dobře, zkrátka je mi v něm fajn :-)
Přeji mnoho spokojených zákazníků, víš nosíme na tričkách cokoli, ale to co nám pomáhá??? Jsi průkopník! DIK.
Jana Zindulková
 
červenec 2016
Danuše Šebelová - má ode mě tričko "Zlatý Fénix" - mi přes facebook napsala:
Děkuji moc za krásný výklad.A ještě bych se vrátila k Fénixovi.Od té doby co ho nosím, mě přestaly bolet záda, se kterými jsem v té době měla problém a pocítila jsem velký příliv energie....
 
______________________________________________________________________________________________________________
 
To jsou nejkrásnější zprávy, které kdy mohu číst a děkuji za ně. Mám potom pocit, že to, co dělám má skutečně smysl a že má smysl i pokračovat, tvořit  a být.