Tři různé obrazy v jednom motivu - je to vůbec možné???

08.08.2016 19:53

Vy, co už mě chvíli znáte

a o energetickém kreslení a energetických obrazech  už taky něco víte,

 

tak samozřejmě odpovíte: " No jasněěěě, je to možné!"

 

 

Vy, co ještě nevíte - tak ono je to vlastně takhle:

 

Ano, je to možné. 

Existují obrazy, které můžete pověsit "hlavou nahoru" taky "vzhůru nohama" taky na šířku a i tu časem klidně otočit zas na šířku naopak. A pokaždé ten motiv získá trochu jinou energii - trochu jinou atmosféru a náboj a ten i vysílá do prostoru.

 

U některých obrazů je tohle jasné hned - že jdou takhle otáčet.

U některých, to objevím až sama časem. Jak je to možné?

To mi Vám přijde obraz najednou zpět do zorného pole a k tomu nápad zkusit ho i otočit. A ono ejhle, objeví se něco nového.

 

 

Faktem je, že každá poloha obrazu má se svou novou energií a atmosférou i novou výpověď a oznámení.

Někdy k Vám promluví přímo, jako nějaké uvědomění a jasná zpráva...jindy prostě jenom zjistíte, že v této poloze je Vám obraz v tuto chvíli příjemnější a působí na Vás tak nějak lépe a zas dobře. A začne mít na Vás třeba uklidňující nebo uzemňující nebo naopak energii dobíjející vliv.

 

Jen si prozkoumejte některé obrazy a pokud v eshopu nenajdete přímo foto různých poloh - zkuste si je prostě představit. 

 

 

A já Vám ukážu obraz, který mi takto po čase přišel do zorného pole před pár dny a ukázal  se mi ve  třech polohách a to časem a postupně. Co na to říkáte? Tady je.

 

A jestli chcete dostávat články, zajímavosti ze života s kreslením i vnitřní transformací - tak: zadejte svou emailovou adresu v kolonce chci dostávat NOVINKY:

 

A tady tedy opět ten obraz, co se může také otáčet.