O mně

 

Tak tohle jsem aktuálně já - léto 2017.

 

Narodila jsem se  v malém městečku Holice ve východních Čechách nedaleko Pardubic a to "léta páně" 1970. Dětství byla taková socialistická klasika, kdy banány a pomeranče byly jednou za čas, mléko v obchodech prodávali ve skleněných  lahvích, nebyly mobily a všude jsme vždycky trefili i bez navigace :-).
 
Vymalovávala jsem omalovánky a kreslila od malička.

Pro sebe jsem šila od svých 10i let.

 

Osud tomu chtěl - absolvovala jsem výběrovou školu tehdy ještě pro celou Československou socialistickou republiku - SPŠ textilní v Brně. Elitní obor: Modelářství, návrhářství oděvů včetně scénických kostýmů.

 

Od malička mě zajímalo, proč je někdo tak zlý nebo tak vystrašený a uzavřený a co takový člověk asi prožil?

Osud tomu chtěl. Přišla knížka " Moc podvědomí" a to mi bylo sotva něco přes dvacet, když jsem študýrovala ta moudrá slova. Knížku napsal Dr. Joseph Murphy.

A pak už to šlo se mnou dál.

Certifikáty pro práci s energií a podvědomím člověka - absolvovala jsem toho víc, ale právě  nejdříve Reiki a pak Kineziologie (tzv. série Mandala života) na mne zapůsobily nejvíc a princip práce se zablokovanými  emocemi a pokroucenými vnitřními principy je do dnešního dne mou vlastní osobní životní cestou, jak řešit svůj vlastní život. Nejdříve změnit - transformovat sebe sama.

 

 

Pár ukázek z  realistického  středoškolského  tvoření

 

  

Chcete vědět o energetickém kreslení a jeho vlivu na vás víc?

Naberte směr: Horní nabídková lišta na stránkách - Energetické obrazy.

 

 

Chcete , abych vám něco opravila, přetvořila, přešila nebo ušila?

Zavolejte mi: 737 405 554