Nákupní podmínky

 

Způsob objednání zboží z oddílu "Kategorie".

Objednávky vystaveného zboží lze provádět v oddílu "Kategorie" prostřednictvím eshopového systému.

Vaše objednávka je závazná.

Pakliže se jedná o jeden jediný kus a tudíž originál - bude vždy uvedeno v popisu zboží a nelze objednat více kusů.

 

Z některých obrazů je možné zrealizovat pro vás reprodukce (zmenšeniny, zvětšeniny). Nejdříve se proto podívejte i do kategorie reprodukce.

Pakliže tam vybraný obraz či velikost nenajdete - kontaktujte mě telefonicky a nebo emailem a řekneme si, zda je možné vaši poptávku zrealizovat, jakým způsobem a domluvíme si konkrétní podmínky.

 

Energetický obraz pro konkrétní interiér - zavolejte mi.

 

Jak navolit do objednávky velikost vybraného trička:

Originálně pomalovaná trička jsou k dispozici aktuálně vždy ve velikosti, která je uvedena v popisu trička.

Některé motivy na jiné velikosti a barvy trička realizuji po domluvě.

Trička se stimulačními mandalami jsou k dispozici v různých velikostech, proto se v závěru objednávky nabídne i tzv. zpráva pro prodejce. 

Tam vepíšete vybranou velikost. Je to snadné, uvidíte. 

 

Dodací podmínky:

- Místem dodání je zvolená adresa uvedená v objednávce kupujícím. 

- Zboží je zasíláno Českou poštou doporučeně popřípadě jako "balík do ruky" .

- Není-li v popisu zboží uvedeno jinak, bude expedováno okamžitě po přijetí platby na náš účet - v případě platby převodem.

- V případě dobírkových poukázek je zboží expedováno ihned a maximálně do 7i pracovních dnů od přijetí objednávky, není-li u konkrétního zboží uvedeno      jinak. Dobírkové poštovné se vždy projeví až v ceně na dobírkové poukázce. Minimální cena je 89 Kč. Aktuální cena bude vždy až součástí dobírky.

- V případě osobního vyzvednutí - si domluvíme termín telefonicky či emailem: den a hodinu vyzvednutí na adrese 

Vltavská 5 v Brně

- V případě zboží na objednávku - na zakázku - termín zhotovení a dodání zboží a další podrobnosti řeším přímo s Vámi - nejlépe nejdříve telefonickou domluvu si prosím.

 

Reklamační řád:

- Výrobek byl poškozen při přepravě. Zboží bylo poškozeno přepravcem. Takové zboží zákazník od přepravce převzít nemusí.  Musí o poškození při přepravě neprodleně informovat obchod - tedy mě.

- U oděvních výrobků - lze reklamovat a vrátit zboží do 7i dnů od převzetí, nepoškozené, nepoužívané a to v případě přesně nepadnoucího střihu a velikosti či barevnosti. Nejste-li si něčím u zboží jisti - volejte, pište mi. Změřím, nafotím - doplním Vám potřebné informace, abyste se dokázali správně rozhodnout.

- Byl -li výrobek poškozen neodbornou manipulací, nedbáním pokynů k údržbě a užívání, užíváním v podmínkách které neodpovídají parametrům, požadavkům a návodu u zboží v eshopu či poškozen živly - na reklamaci nebude bohužel brán zřetel.

 

Jak objednávat, jste-li ze Slovenska:

Pocházíte-li ze Slovenska a bude-li objednávka zasílána na Slovensko, volte vždy dobírkové poštovné.

Na Slovensko zasílám v této chvíli zásadně na dobírkové poukázky. Konečná částka dobírky se odvíjí i od velikosti a hmotnosti i ceny zásilky (objednaného zboží). Na dobírkové poukázce bude vždy uvedena konečná cena včetně dobírkového poštovného a to v Kč. 

Vy platíte v přepočtu dle kurzu v eurech.

 

Ochrana osobních údajů:

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

Osobní údaje
Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci  s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma  potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.

Údaje o Vaší činnosti
Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti v našem internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.

Shrnutí
Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací  o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o akcích, novinkách a dalších marketingových aktivitách. Máte právo zasílání odmítnout.  Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.

Váš souhlas
Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly. 

 

Možnosti platby:

1) bankovním převodem

2) Dobírkovou poukázkou

4) Platba hotově při převzetí - po telefonické dohodě termínu je možné zboží vyzvednout osobně a uhradit hotově na místě.

 

Bankovní spojení:

číslo účtu: 153635963 / 0300

 

Provozovatel:

Šnajdrová Zdeňka - ateliér Šárka 

Vltavská 5

625 00 Brno

IČ: 46314121

Telefonické spojení: mobil 737 405 554

emailové spojení: ateliersarka@seznam.cz